Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Кольпоскопия

Кольпоскопія — діагностична процедура, яка дозволяє візуально дослідити слизову оболонку вагінальної частини шийки матки за допомогою оптичного збільшення і додаткового освітлення кольпоскопа.

Процедура дозволяє своєчасно виявити багато захворювань. Завдяки кольпоскопії гінеколог бачить навіть незначні дефекти тканин, які складно розгледіти неозброєним оком, наприклад, ерозії, пухлина, ендометріоз і т.д. При виявленні патологій гінеколог може провести біопсію пошкоджених тканин. Кольпоскопія допомагає діагностувати аномалії ракових клітин піхви, шийки матки, вульви, запалення шийки матки, ерозії, генітальні доброякісні новоутворення.

Жінкам рекомендовано проходити кольпоскопію в середньому раз на рік, тому що багато гінекологічних хвороб не мають яскраво виражених симптомів, їх складно виявити на ранніх стадіях.

Показаннями для здійснення діагностики є:

  • вірогідність ерозії шийки матки;
  • результат цитологічних досліджень показав відхилення від норми;
  • підозра на розвиток раку, гіперплазії;
  • наявність поліпів;
  • виділення;
  • порушення менструального циклу;
  • болі внизу живота;
  • запальні процеси, кровотечі;
  • біль під час статевого акту.

 

Кольпоскопія не призначається безпосередньо в період менструації, в перші місяці після народження дитини, аборту або після інших хірургічних операцій статевих органів. Також процедура не рекомендується при алергії на реагенти. Під час вагітності кольпоскопія використовується тільки в разі потреби, на терміні до 12 тижнів.

Перед проведенням кольпоскопії бажано на кілька днів утриматися від сексуальних контактів. Напередодні не рекомендовано використовувати вагінальні свічки, спринцювання. Перед кольпоскопією виконуються гігієнічні процедури статевих органів. Найбільш оптимальний період здійснення огляду — 8-19 день менструального циклу.

Процедура виконується на гінекологічному кріслі. Кольпоскоп зовні нагадує звичайний мікроскоп. Для детального огляду тканин використовуються гінекологічні дзеркала. Після такої діагностики не рекомендується активне статеве життя, заняття спортом, відвідування басейну або сауни до 14 днів. Після кольпоскопії, особливо після біопсії, жінка може відчувати певний дискомфорт, біль в нижній частині живота. Якщо біль посилюється, збільшується температура тіла, необхідно звернутися по медичну допомогу.

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на Кольпоскопия

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript