Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Лікування нового покоління з медичним центром Салютем

Медичний центр Салютем - це багатопрофільний лікувальний заклад, що надає професійну медичну допомогу, засновану на сучасній та точній діагностиці. Персонал медичного центру Салютем - це висококваліфіковані лікарі, які мають великий досвід роботи. Серед фахівців прийом здійснюють лікарі з науковим ступенем: кандидати і доктора медичних наук. У нашому медичному центрі Ви можете отримати кваліфіковану консультацію алерголога, кардіолога, ендокринолога, сімейного лікаря (терапевта), педіатра, невропатолога, офтальмолога, уролога, дерматовенеролога, мамолога, гастроентеролога, гінеколога та отоларинголога (ЛОР).  

У структуру медичного центру Салютем входить клініко-діагностична лабораторія, а також кабінети ультразвукової та функціональної діагностики, що дозволяють здійснювати комплексний аналіз стану організму, ставити точний діагноз і призначати ефективне лікування.

Лабораторія Салютем керується стандартами світової практики на всіх етапах лабораторного процесу - від збору крові до контролю якості виконаних досліджень в європейських лабораторіях. Оснащення сучасним автоматичним обладнанням, а також високий професіоналізм медичного персоналу дозволять Вам отримати точний результат аналізів всього за кілька годин.

Клініко-діагностична лабораторія Салютем виконує більше 500 аналізів в усіх напрямках діагностики:

 • Гормони щитовидної залози, підшлункової залози, надниркової залози, статеві гормони.
 • Діагностика інфекційних захворювань (TORCH-інфекції, урогенітальні інфекції, вірусні гепатити, гельмінтози, паразитичних мікроорганізмів і гельмінтів);
 • Панель цукрового діабету;
 • Кардіологічна і ревматоїдна панелі;
 • Онкологічні маркери крові;
 • Дослідження на наявність аутоімунних захворювань;
 • Діагностика алергії;
 • Коагулограма;
 • Біохімічні дослідження і загальноклінічні дослідження;
 • Цитологічні дослідження;
 • Комплексні бактеріологічні дослідження з антибіотикограмою
 • Пренатальна діагностика майбутніх мам.

Діагностичне відділення медичного центру Салютем

Проводимо ультразвукове дослідження всього організму за допомогою обладнання експертного класу, на якому висококваліфіковані лікарі проводять всі види УЗД:

 • Щитовидної залози;
 • Молочних залоз;
 • Шлунково-кишкового тракту;
 • Гінекологічне УЗД;
 • УЗД під час вагітності;
 • Серцево-судинної системи: вен, артерій, серця;

Особливу увагу ми приділяємо дітям. Фахівці педіатричного відділення з особливою турботою і увагою ставляться до здоров'я дітей. Наші педіатри мають величезний досвід роботи з дітьми будь-якого віку - від новонароджених до дітей віком 16 років. Ви завжди можете розраховувати на професійну консультацію педіатрів як в медичному центрі Салютем, так і викликавши фахівця додому.

Дитяче УЗД виділено в окремий напрям і здійснюється фахівцями, які працюють виключно з дітьми. Лікарі з багаторічним досвідом роботи професійно проведуть дослідження вилочкової залози (тимуса), нейросонографію (УЗД головного мозку у дітей до 1 року), а також УЗД щитовидної залози, серця, нирок і сечового міхура, органів малого таза, суглобів.

У відділенні функціональної діагностики Ви можете перевірити роботу серця за допомогою електрокардіограми, провести добовий моніторинг артеріального тиску. А для майбутніх мам доступна кардіотокографія, що дозволяє визначити частоту і ритм серцебиття плода, це дозволяє лікарю комплексно оцінити перебіг вагітності. Для діагностики проблем та виявлення раку шийки матки гінекологічний кабінет обладнано сучасним апаратом відеокольпоскопії. Гастроенторологічне відделення оснащено сучасним відео ендоскопом, що дозволяє швидко та безболісно проводити фіброгастродуоденоскопію (ФГДС).

У медичному центрі Салютем Ви можете отримати якісне і своєчасне обслуговування, консультацію досвідчених фахівців, професійну діагностику та ефективне лікування.

Кардіолог

Біль в серці? Задишка? Підвищений артеріальний тиск? Гіпертонічна хвороба, атеросклероз, ішемічна хвороба серця? Зверніться за професійною консультацією кардіолога медичного центру Салютем.

 

Задати питання Деталі

Мамолог

Почервоніння або зміна розміру молочних залоз? Ущільнення в грудях? Виділення з сосків? Біль в молочних залозах або пахвових впадинах? Зверніться до професійного мамолога медичного центру Салютем за консультацією.

 

Задати питання Деталі

Дерматовенеролог

Висипання, свербіж шкірних покривів? Зміна розміру родинок і бородавок? Поява гнійників і фурункулів? Зверніться за професійною консультацією дерматовенеролога медичного центру Салютем.

 

Задати питання Деталі

Алерголог

Алерголог – спеціаліст, який займається дослідженням причин виникнення, особливостей перебігу та результатів алергічних реакцій. В його обов'язки входить обстеження пацієнтів, виявлення провокуючого фактору, призначення лікування. Крім цього, доктор дає рекомендації щодо попередження повторного розвитку алергії. Її причиною може бути пилок, медикаменти, продукти харчування, шерсть, пил, побутова хімія, косметичні засоби.

Задати питання Деталі

Уролог

Біль, дискомфорт, відчуття печії при сечовипусканні? Зниження потенції? Болі в області нирок? Поява виділень з уретри? Зверніться за професійною консультацією уролога медичного центру Салютем.

 

Задати питання Деталі

Гастроентеролог

Болі в шлунку або кишечнику? Часта поява печії? Гіркота в роті? Порушення стільця? Зверніться за професійною консультацією гастроентеролога медичного центру Салютем.

 

Задати питання Деталі

Офтальмолог

Офтальмолог – спеціаліст, який надає такі послуги, як консультативний прийом, проведення діагностики, лікування хвороб очей та окологлазничной зони. Лікар дає рекомендації щодо попередження погіршення зору пацієнтам з супутньою патологією, людям, чия професія найбільш часто призводить до погіршення зору.

Задати питання Деталі

Хірург

Хірург - це лікар, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні хронічних і гострих захворювань внутрішніх і зовнішніх органів шляхом оперативного втручання.

Задати питання Деталі

Невропатолог

Мігрені, сильні і часті головні болі? Болі в спині? Порушення сну? Шум у вухах? Оніміння кінцівок? Зверніться за професійною консультацією невропатолога медичного центру Салютем.

 

Задати питання Деталі

Отоларинголог

Отоларинголог – спеціаліст, який займається обстеженням пацієнтів, лікуванням хвороб ЛОР-органів, тобто вух, горла та носа. В обов'язки лікаря також входить проведення заходів з попередження ускладнень захворювань. Так, запущені форми отиту, гаймориту можуть призвести до розвитку гнійного запалення, менінгіту, втрати слуху, пансинуситу, сепсису.

Задати питання Деталі

Ендокринолог

Часта втомлюваність? Постійна зміна настрою, збільшення або зменшення ваги? Підвищений рівень цукру в крові? Цукровий діабет? Проблеми зі щитовидною залозою? Зверніться за професійною допомогою ендокринолога в медичний центр Салютем.

 

Задати питання Деталі

Терапевт

Терапевт – спеціаліст, в компетенцію якого входить дослідження причин, особливостей перебігу, лікування та результатів хвороб внутрішніх органів. Залежно від стадії захворювання лікар може самостійно вести пацієнта або направити його на консультацію до вузькоспеціалізованого лікаря (кардіолога, невропатолога).

Задати питання Деталі

Педіатр

Педіатр – спеціаліст, який проводить профілактичні заходи, діагностику та лікування різних захворювань у дітей.

Задати питання Деталі

Ревматолог

Ревматолог – спеціаліст, в компетенцію якого входить виявлення причин, обстеження пацієнтів, лікування захворювань сполучної тканини, суглобів.

Задати питання Деталі

Масажист

Масаж – комплекс прийомів контрольованого механічного впливу на різні ділянки тіла.

Задати питання Деталі

Сімейний лікар

Сімейний лікар – спеціаліст, в компетенцію якого входить спостереження в динаміці, обстеження та лікування захворювань внутрішніх органів. Лікар займається терапією хвороб на різних стадіях та при необхідності направляє пацієнта на консультацію до вузькопрофільних лікарів (кардіолога, невропатолога і т.д.).

Задати питання Деталі

Андролог

Андролог – спеціаліст, в компетенцію якого входить діагностика, профілактика та лікування хвороб урогенітального тракту у чоловіків. Він консультує пацієнтів із захворюваннями як первинного походження, так і вторинного, коли патологія є наслідком прогресування супутніх хвороб. Лікар вирішує чоловічі проблеми, поява яких обумовлена ​​віковими змінами в організмі, інфекційними збудниками або гормональним збоєм.

Задати питання Деталі

Вакцинація

Щепляння дітей та дорослих, розробка індивідуального календаря щеплень

Задати питання Деталі

Ортопед-травматолог

Ортопед-травматолог- це лікар, який займається діагностикою та лікуванням травм та захворювань опорно-рухового апарату. Консультація ортопеда-травматолога потрібна при травмах, а також вроджених та набутих змінах сухожиль, м’язів, зв'язок, кісток та суглобів.

Задати питання Деталі

Психіатр

Психіатр – спецаліст, в компетенцію якого входить лікування та діагностика психічних захворювань.

Задати питання Деталі
Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript