Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Про Клініку

МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "САЛЮТЕМ" – це багатопрофільний медичний заклад, в якому зосереджені сучасні технології лікувального та діагностичного напрямку.

 

Основними видами діяльності медичного центру «Салютем» є неврологія, кардіологія, ендокринологія, сімейна медицина, педіатрія, лабораторна діагностика, ультразвукове обстеження та функціональна діагностика.

 

Методи діагностики, лікування та профілактики, що застосовуються у медичному центрі та лабораторії, ґрунтуються на рекомендаціях доказової медицини в рамках чинних стандартів надання медичної допомоги та рекомендаціях Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я.

 

У медичному центрі «Салютем» працюють висококваліфіковані лікарі з практикуючим стажем не менше 10 років, проводиться консультативний прийом кандидатів медичних наук в області неврології та офтальмології, консультує заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор.

 

Ефективне лікування неможливе без своєчасної та якісної діагностики. На базі медичного центру «Салютем» діє сучасна лабораторія Європейського рівня, основною метою якої є своєчасна та точна діагностика людського організму.

 

Лабораторна діагностика – це складний багатоетапний процес, на кожному етапі якого ми застосовуємо найсучасніші засоби і методи – від забору матеріалу і транспортування в лабораторію до виконання аналізів і контролю якості виконаних досліджень.

 

         Забір матеріалу. Точність результату аналізу, крім іншого, залежить від забору досліджуваного матеріалу (крові, добової сечі, зішкрібу, ін.). Ретельно підібрані медичні сестри нашого центру мають високу кваліфікацію, досвід та чітке розуміння специфіки забору матеріалу для відповідних груп аналізів. Крім того, матеріал для досліджень набирається одноразовими вакуумними системами провідних виробників (TerumoEurope, BDPreanalyticalSystems ), що забезпечує безпеку та комфорт пацієнтам.

 

Транспортування в лабораторію. Для зручності пацієнтів ми відкриваємо додаткові пункти забору матеріалу, де  можна здати аналізи і отримати їх результати, економлячи свій час. Весь матеріал проходить необхідну попередню обробку і передається в лабораторію в той же день з урахуванням преаналітичних правил зберігання і транспортування, що забезпечує стабільність зразків матеріалу і точність результатів аналізів.

 

Виконання аналізів в лабораторії медичного центру “Салютем” грунтується на принципах:

1. Професіоналізм — лаборанти та лікарі з більш ніж 10-річним досвідом роботи у сфері лабораторної діагностики.

2. Сучасне автоматичне обладнання – BeckmanCoulter (США) та HighTechnology (США), яке дозволяє  максимально якісно та швидко виконувати всі необхідні аналізи. Повністю автоматизований процес, закриті аналітичні системи виключають можливість помилки при діагностиці.

3. Реагенти визнаних світових виробників та щоденний внутрішньо-лабораторний контроль якості імпортними тест-системами.

 

Ультразвукове обстеження є одним із найбільш інформативних, безпечних та безболісних методів діагностики нашого організму. В медичному центрі«Салютем»  ультразвукова діагностика виконується на апаратах експертного класу виробництва Philips Ultrasound (США). Кваліфіковані лікарі УЗД виконують гінекологічні та акушерські обстеження, дослідження органів черевної порожнини та малого тазу, лімфатичних вузлів та м'яких тканин, серця, суглобів та судин, молочних залоз і щитовидної залози, а також широкий спектр педіатричного УЗД (дослідження вилочкової залози, нейросонографія, ехокардіографія, обстеження кульшових суглобів у дітей, молочних залоз, щитовидної залози, органів черевної порожнини).

 

«Салютем» в перекладі з латинської мови означає «Здоров'я». Ми зробимо все для того, щоб Ви та Ваші близькі були здоровими і щасливими.

 

Як соціально-відповідальна компанія ми підтримуємо спорт як основу міцного здоров'я, надаючи фінансову  допомогу молодим футболістам, які виступають у Вінницькій футзальній лізі.

 

Будьте здорові!

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript