Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Вакцинація

Вакцинація дітей і дорослих — найбільш надійний спосіб формування імунного захисту організму від смертельно небезпечних інфекцій. Вакцина являє собою живі, але ослаблені, або неживі штами хвороботворних вірусів чи бактерій, або ж анатоксини. Після її введення формується імунна відповідь. Таким чином, після щеплення пацієнт стає мінімально несприйнятливим до певних інфекцій. Вакцина формує імунітет тільки проти тієї інфекції, проти якої вона створювалася. Завдяки високому відсотку щеплених людей в суспільстві формується колективний імунітет, що запобігає розвитку епідемій.

Найчастіше вакцинація відбувається шляхом ін'єкційного введення препарату, але є й інші види вакцин. Деякі щеплення — це одноразове введення активної речовини, інші вимагають декількох етапів згідно з календарем щеплень. Календар профілактичних щеплень спеціально розроблений для того, щоб пацієнти могли своєчасно отримати необхідні вакцини для запобігання найбільш потенційно небезпечних захворювань. В Україні існує перелік обов'язкових і рекомендованих щеплень.

Для дітей планові щеплення включають гепатит В, туберкульоз, кір, краснуху та паротит, дифтерію і правець, коклюш, поліомієліт, гемофільна інфекція. За бажанням батьків дітям можуть бути зроблені щеплення від вітряної віспи, менінгококової, ротавірусної, пневмококової інфекцій, ВПЧ, грипу. Для дорослих у календар щеплень включені дифтерія і правець раз на 10 років. Сезонна вакцинація від грипу необхідна раз в рік, оскільки щороку населення стикається з різними штамами вірусу.

Профілактика небезпечних інфекційних захворювань особливо необхідна людям похилого віку, дітям, тим, хто в силу своєї зайнятості контактує з великою кількістю людей, медичним працівникам. Перед введенням вакцини проводиться консультація лікаря-імунолога. Існують абсолютні та відносні протипоказання для проведення щеплень, можна або не можна вакцинуватися, визначає фахівець.

У медичному центрі Салютем у Вінниці проводиться вакцинація населення. Для цього використовуються якісні сертифіковані препарати виробництва провідних світових виробників вакцин (Бельгії, Франції, США). Кожна вакцина зберігається відповідно до вимог ВООЗ, має інструкцію, містить повний список компонентів. Співробітники медичного центру дотримуються всіх необхідних міжнародних вимог щодо використання вакцин. Записатися на вакцинацію в медичний центр можна будь-яким зручним способом, по телефону, через форму зворотного зв'язку на сайті і т.д.


Код Найменування Ціна
17. Лікар-імунолог
21702 Первинна консультація лікаря-імунолога 270
21703 Повторна консультація лікаря-імунолога 200
21701 Огляд лікаря перед вакцинацією 200
57002 Вакцинація препаратом Тетраксим 1180
57003 Вакцинація препаратом Пентаксим 1400
57004 Вакцинація препаратом Гексаксим 1450
57005 Вакцинація препаратом Інфанрикс 960
51761 Вакцинація препаратом Тетраксим 1100
51762 Вакцинація препаратом Пентаксим 1200
51763 Вакцинація препаратом Гексаксим 1750
51764 Вакцинація препаратом Інфанрикс 1100
Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript