Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Кардиотокография беременных

Кардіотокографія у майбутніх мам для того, щоб точно знати - з малюком все гаразд! 

Внутрішньоутробно легені у дитини ще не працюють, вони заповнені рідиною, і хоча іноді роблять дихальні рухи, кисень через них не потрапляє. Єдине джерело кисню - це плацента, а вона в свою чергу, отримує його з крові матері. Якщо на будь-якому з етапів надходження кисню порушено, розвивається кисневе голодування або гіпоксія плода. Причини гіпоксії можуть бути різні - як з боку матері так і з боку малюка. Киснева недостатність призводить до порушення роботи організму і його нормального розвитку. У різні терміни вагітності гіпоксія має різні наслідки. На ранніх термінах вона може привести до появи аномалій, уповільнення розвитку ембріона. У пізні терміни вагітності кисневе голодування веде до затримки росту дитини, ураження його центральної нервової системи, знижує адаптаційні можливості після народження.

Одним з найбільш інформативних методів оцінки внутрішньоутробного стану дитини і діагностики гіпоксії плоду є Кардіотокографія. Цей метод заснований на аналізі частоти серцевих скорочень плоду і його рухової активності.

Дану процедуру вам призначить лікар акушер-гінеколог, який спостерігає за перебігом вагітності.

КТГ- це абсолютно безпечний метод діагностики для мами і малюка і може виконуватися, при необхідності, повторно.

Кардіомоніторинг плода в нашому центрі проводиться на сучасному апараті Sonicaid TEAM з використанням всесвітньо визнаної системи аналізу Доуса-Редмана.

Що таке аналіз КТГ за методом Доуса-Редмана? 

  • Це унікальний програмний інструмент, який забезпечує достовірний числовий аналіз графіка КТГ.
  • Це аналіз, який заснований на результатах найбільшого в світі дослідженні (вивчено понад 100 000 графіків КТГ у вагітний жінок)
  • Це ефективне тлумачення графіків за критеріями Доуса-Редмана, яке допоможе вашому лікареві зробити правильний висновок про стан дитини і прийняти обгрунтоване клінічне рішення.

Як відбувається процедура кардіотокографії плоду в медичному центрі Салютем?

В окремому кабінеті при спокійних обставин, жінці пропонується прийняти зручне положення сидячи або лежачи на боці. Ультразвукові датчики фіксуються до живота спеціальною стрічкою в місці де найбільш прослуховується серцебиття дитини і фіксують епізодичні зміни ЧСС, характерні для різних фаз сну у плоду. При глибокому сні, крива ЧСС має порівняно плоский характер з невеликою кількістю короткочасних відхилень. У періоди активності малюка відбувається прискорення ЧСС, так звані «епізоди високою ЧСС». Після того як одне з таких подій зафіксовано датчиками і проаналізовано комп'ютерною програмою фетального монітора, а також при відсутності інших несприятливих явищ - процедура закінчується. Тривалість глибокого сну може тривати 40-50 хвилин, тому запис графіка може тривати від 15 до 50 хвилин.

Ви можете записатися на кардіотокографію (КТГ) в медичному центрі Салютем в будні дні з 10:00 до 19:00, а також у суботу з 10:00 до 15:00 

Записатися на діагностику Задати питання
Олена Ткачук

Олена Ткачук

Медсестра 1-ї категорії. Досвід роботи 9 років

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на Кардиотокография беременных

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript