Результаты анализов онлайн по коду Вашего заказа

Запись к врачу в удобное для Вас время

Расположение и контактная информация наших Филиалов

Алерголог

Алерголог – спеціаліст, який займається дослідженням причин виникнення, особливостей перебігу та результатів алергічних реакцій. В його обов'язки входить обстеження пацієнтів, виявлення провокуючого фактору, призначення лікування. Крім цього, доктор дає рекомендації щодо попередження повторного розвитку алергії. Її причиною може бути пилок, медикаменти, продукти харчування, шерсть, пил, побутова хімія, косметичні засоби.

Консультація лікаря показана хворим з такими клінічними ознаками:

 • сухий кашель, присутній тривалий періоду часу;
 • закладеність носа;
 • чхання;
 • шкірний висип;
 • сезонний, хронічний риніт, який виникає після взаємодії з алергеном;
 • сверблячі відчуття;
 • набряк слизової носоглотки;
 • зниження гостроти нюху, смакових відчуттів через закладеність носа;
 • почервоніння очей;
 • утруднене дихання;
 • сльозоточивість;
 • слизові виділення з носа.

Важливо пам'ятати, що алергія може протікати по типу набряку Квінке, анафілактичного шоку. В даному випадку може знадобитися допомога реаніматолога, так як у хворого спостерігається масивний набряк слизової дихальних шляхів, що ускладнює процес дихання, з'являється задишка, напад задухи. Також спостерігається генералізований висип, різке зниження тиску, втрата свідомості.

Завдяки повному обстеженню (збір анамнезу, проведення шкірних проб, дослідження крові – серологічні реакції), алерголог встановлює причину алергії та попереджає розвиток важких ускладнень алергії. При хронічному перебігу хвороби, коли не вдається повністю усунути дію алергену (наприклад, пил), лікар підбирає терапію, яка найбільш ефективна в даному випадку. Спеціаліст допомагає впоратися з алергічною формою риніту, кон'юнктивіту, бронхіальної астми, а також полінозом, дерматитом, кропив'янкою.

Потрібно враховувати, що деякі лікарські засоби при тривалому використанні стають менш ефективними, що вимагає корекції терапії. Це дає можливість уникнути погіршення стану пацієнта та поліпшити якість життя.

Отримати допомогу алерголога можна в медичному центрі Салютем, де працюють спеціалісти з багаторічним стажем. Клініка розташована в Вінниці і є багатопрофільним лікувальним закладом. Тут надаються послуги за такими напрямками, як неврологія, кардіологія, педіатрія, алергологія, гастроентерологія, гінекологія та інші.

У лікуванні лікарі використовують тільки перевірені методики, що дає можливість швидко досягти максимальних результатів терапії.

Записатися на прийом до лікаря можна по телефону або, залишивши заявку на офіційному сайті клініки. Під час бесіди з оператором слід уточнити дату, час візиту. На сайті вказана ціна консультацій, досліджень, режим роботи, адреса центру, а також є можливість в режимі онлайн подивитися результати аналізів за спеціальним кодом.


Код Наименование Цена
12. Лікар-алерголог
21201 Первинна консультація 450
21202 Повторна консультація 330
Ваш запрос отправлен. Администратор медицинского центра перезвонит Вам для уточнения деталей. Спасибо

Записаться к врачу

Ваш запрос отправлен. Администратор медицинского центра перезвонит Вам для уточнения деталей. Спасибо

Записаться на диагностику

Спасибо за Ваш вопрос. Мы отправим ответ, подготовленный ответственным врачом, на указанный Вами email

Задать вопрос

Получить результаты

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript