Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

УЗД в ранні терміни вагітності (до 10 тижнів)

Ціна: 350 грн.

УЗД на ранніх термінах вагітності (до 10 тижнів)

 

Ультразвукове дослідження – це поширений, абсолютно безпечний  та достовірний метод діагностики, що широко застосовується в різноманітних сферах медицини, в тому числі під час вагітності.

 

Якщо Ви вагітні потрібно буде відвідати лікаря-сонолога не менше трьох разів, а при необхідності можливо й частіше. Періодичне проходження УЗД дозволяє контролювати перебіг вагітності, оцінювати стан дитини та майбутньої мами. 

 

Безпечний перебіг вагітності є однією з головних засад сучасного суспільства та пріоритетом держави, для реалізації якого Міністерством охорони здоров’я розроблені та закріплені методичні рекомендації викладені в наказі МОЗ України №417 від 15.07.2011р. “Про організацію амбулаторної акушерсько-гінекологічної допомоги в Україні”

 

Розрізняють два види акушерського УЗД: абдомінальний (через стінку живота) та трансвагінальний метод. Результати обстеження трансвагінальним способом більш точні та надійні.

 

Для чого проводять УЗД на ранніх термінах вагітності?

 

  • За  допомогою ультразвукового дослідження визначається наявність вагітності. Вже на 4-5 акушерському тижні в порожнині матки можна розглянути плодове яйце. Саме цей термін важається безпечним для проведення УЗД.
  • Для діагностики позаматкової вагітності. Завдяки ранньому обстеженню можна визначити локалізацію плідного яйця в матці або за її межами.
  • Для визначення терміну вагітності. Визначається куприково-тім’яний розмір плоду, завдяки чому визначається точний термін вагітності.
  • Для визначення кількості плодів. Вже в перші тижні вагітності ви можете подвоїти або навіть потроїти свою радість. Остаточно кількість  ембріонів формується з 6 тижня вагітності.
  • Для визначення життєздатності плоду. На третьому тижні після зачаття починає скорочуватись серце майбутнього малюка. Це чітко реєструється на екрані монітора, починаючи з 6-7 акушерського тижня.
  • Для діагностики загрози викидня. Саме ультразвукове дослідження визначить ділянки відшарування плідного яйця.

 

Отже, перше ультразвукове дослідження під час вагітності – це важливий момент діагностики, а також найяскравіший спогад і перша зустріч з вашим малюком.

 

Для визначення терміну вагітності акушер-гінекологи застосовують поняття акушерських тижнів, для визначення яких розрахунок проводиться від 1-го дня останньої менструації.

 

Особливості підготовки до УЗД на ранніх термінах вагітності: при трансабдомінальному дослідженні слід за 2 години до процедури випити 1000-1500 мл рідини.

 

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на Ультразвуковая диагностика

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript