Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

УЗД суглобів (кульшові/колінні/плечові/гомілковоступеневі/ліктьові/променево-зап’ясні/кисті/ стопи – ціна вказана за кожний окремий суглоб, окрім суглобів кисті)

Ціна: 400 грн.

 Ультразвукове обстеження кістково-суглобової системи

 

 

Основними показами до ультразвукового обстеження суглобів є:

 

 • Травматичні пошкодження м’яких тканин суглобів
 • Запальні процеси в суглобах (артрити ), в тому числі ревматоїдний артрит, його рання діагностика
 • Дегенеративні зміни суглобів (артрози)

 

Ревматоїдний артрит – це прогресуюче захворювання, початковими симптомами якого є скованість руху в суглобах, біль і набряк окремих суглобів, зниження м’язової сили, загальна слабкість. Ступінь ураження суглобів і хрящів може бути різною: набряклість, болючість, ерозії, деформації, руйнування хрящів, кісткової тканини.

 

Ревматоїдний артрит серйозно впливає на якість життя пацієнтів. 50-70% хворих ревматоїдним артритом в перші 5 років захворювання стають інвалідами і не здатні продовжувати трудову діяльність в повному обсязі. Рання діагностика у виявленні агресивного перебігу ревматоїдного артриту надзвичайно важлива, оскільки від цього залежить вибір тактики лікування.

 

Основною інструментальною методикою оцінки прогресування ревматоїдного артрита є рентгенографія, однак чутливість цього методу на початку захворювання низька. Крім того, вона не дозволяє діагностувати зміни у мяких тканинах суглобів, синовіальній оболонці і периартикулярних  мяких тканинах. Одним із основних механізмів, що ведуть до суглобової деструкції, є гіперваскуляризація та ангіогенез у панусі, які є попередниками ушкоджень хряща і кістки при прогресуванні ревматоїдного артриту.

 

Це надає ультразвуковій оцінці васкуляризації пануса важливе значення для прогнозування розвитку ревматоїдного артриту. Крім того, особливий науковий і практичний інтерес має диференціювання неактивного панусу і персистуючого запалення в суглобі, ураженому ревматоїдним артритом, що пов’язано, перш за все, з адекватним підбором схем ефективного лікування ревматоїдного артриту вже на ранніх стадіях. Впровадження в повсякденну практику УЗД дозволяє з високою вірогідністю встановити діагноз ревматоїдного артриту на  ранніх стадіях, що істотно поліпшує його прогноз.

 

Ультразвукова діагностика – одна з найбільш ефективних, безпечних і доступних методів обстеження організму в наш час. Ультразвукове дослідження суглобів є неінвазивним і безболісним методом. Діагностика проводиться в режимі реального часу і дозволяє обстежити суглоби при русі.  Лікарі УЗД медичного центру Салютем персонально взаємодіють з пацієнтом, що дає можливість провести більш орієнтоване обстеження, індивідуальне для кожної людини.

 

Сучасні ультразвукові апарати нашого медичного центру з доплерівськими методиками та професіоналізм лікарів забезпечують можливість оцінки кровотоку в зоні пухлинних і запальних змін для уточнення діагнозу, визначення активності запального процесу за допомогою оцінки кровотоку в синовіальній оболонці.

УЗД суглобів допомагає вашому лікуючому лікареві  здійснити адекватний медикаментозний контроль за патологічним процесом, що особливо стосується випоту у суглоби та кровотоку в синовіальній оболонці у хворих на ревматоїдний артрит.

 

Ультразвуковий метод дослідження дозволяє виявити:

 

 • Наявність випоту
 • Структуру і склад синовіальної рідини
 • Сторонні тіла у суглобах
 • Бурсити
 • Гіпертрофію синовії
 • Оцінити стан жирових тіл
 • Діагностувати кісту Беккера
 • Артрити
 • Остеоартрози суглобів
 • Оцінити стан і вивчити структуру звязок, сухожиль, хрящів

 

Процедура УЗД суглобів не потребує підготовки  і проводиться в медичному центрі Салютем у зручний для вас час по запису.

 

 

 

 

 

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на Ультразвуковая диагностика

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript