Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

УЗД контроль стану шийки матки

Ультразвукове дослідження (УЗД) стану шийки матки — це безпечна, важлива інформативна маніпуляція, яку необхідно проходити 1-2 рази в рік. Щорічно патології маткової порожнини і яєчників “молодіють”. У зв'язку з цим гінекологи радять дбати про жіноче здоров'я вже з 18 років.

Гінекологічне УЗД виконується або з метою профілактики, або ж за прямими показаннями. Найчастіше його призначають в таких випадках:

  • наявність хворобливих відчуттів в нижній частині живота;
  • різка зміна менструального циклу;
  • виникнення кров'яних виділень;
  • підозра на злоякісні або доброякісні пухлини;
  • неможливість природного зачаття дитини;
  • вагітність.

Виходячи з попереднього діагнозу, віку пацієнтки і інших супутніх патологій, в клінічній практиці застосовуються 3 методи досліджень шийки матки: трансабдомінальний, трансвагінальний і трансректальний. Кожен тип діагностики має свої особливості і протипоказання. Який саме метод обрати, вирішує лікар-гінеколог.

За допомогою ультразвуку здійснюється діагностика безлічі захворювань шийки матки. У списку патологій: кісти (доброякісні новоутворення), ерозія (виразковий дефект слизової вагінальної частини шийки), ендометріоз (розростання клітин ендометрію), міоми, шеечная вагітність (вид позаматкової вагітності) і рак шийки матки.

Ультразвукове дослідження стану шийки матки часто призначається вагітним жінкам, дане дослідження допомагає виключити позаматкове запліднення. В середині терміну виношування плоду за допомогою УЗД вимірюється довжина шийки і таким чином визначається, наскільки великий ризик передчасних пологів.

Гінекологічне УЗД можна пройти в будь-який день менструального циклу. Маніпуляція проводиться в амбулаторних умовах в спеціально обладнаному кабінеті. У Вінниці УЗД контроль стану шийки матки можна виконати в медичному центрі Салютем. Записатися на прийом до фахівця з ультразвукової діагностики можна в телефонному режимі або на офіційному сайті, заповнивши електронну форму. В установі також здійснюють консультативний прийом доктора різних спеціальностей, в тому числі акушер-гінеколог.

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript