Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Особливості УЗД при різних термінах вагітності

До виникнення методики ультразвукового дослідження (УЗД) з'ясувати стать майбутньої дитини, розміри, вагу плода і окремі генетичні відхилення лікарям було дуже складно. Сьогодні УЗД — це інформативний і абсолютно безпечний метод вивчення плода і оцінки стану маткової порожнини і придатків, навколоплідних вод, пуповини і якості розвитку плаценти. І хоча більшість жінок сумніваються в необхідності її проходження, кожен досвідчений акушер-гінеколог підтвердить, що навіть за сприятливого перебігу вагітності в цілому виявити деякі небезпечні аномалії можна тільки за допомогою УЗД.

Основна мета УЗД при вагітності — діагностика можливих спадкових та вроджених вад плоду в різних триместрах. Ультразвукове дослідження дозволяє діагностувати такі захворювання: синдром Дауна, порок серця, аненцефалію, гідроцефалію, атрезію дванадцятипалої кишки і інші хвороби. Вагітній треба пройти 3 УЗД на різних термінах. Перша маніпуляція виконується на 10-14 тижні. Друга — на терміні 20-24 тижнів, остання третина обстеження проводиться на терміні 32-34 тижні.

На 1-му УЗД визначається і уточнюється термін вагітності, визначається положення плода і оцінюється стан маткової порожнини. Лікар вимірює ембріон і порівнює показники з нормативними даними, які відповідають вашому терміну вагітності. У процесі другого дослідження доктор вимірює плід, оцінює стан плаценти і кількість навколоплідних вод. Третє ультразвукове дослідження дозволяє побачити, як розташована дитина перед пологами. Спеціаліст відстежує, чи немає обвиття пуповиною, чи присутні пороки розвитку, які проявляються на пізніх термінах. Найчастіше лише третє обстеження виконують спільно з доплерометрією. Це метод функціональної діагностики стану плода, що дозволяє оцінити кровоток в судинах плода, пуповини і матки.

Крім цього обстеження за допомогою ультразвуку може знадобитися жінці на будь-якому терміні вагітності. Серед головних показань — скарги дівчини на болі в нижній частині живота, коричневі виділення. Гінеколог може направити на УЗД, якщо його турбує недостатня активність плода.

Необхідно відзначити, що УЗД найкраще проводити за допомогою ультрасучасного обладнання, таким чином можна отримати найбільш точну інформацію про протікання вагітності. Клініка Салютем, розташована в місті Вінниця, пропонує пацієнткам різні медпослуги відмінної якості, серед яких і УЗД. Записатися на прийом можна в телефонному режимі або за допомогою спеціальної форми на сайті клініки.

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript