Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Дієтолог

Дієтолог — це медичний фахівець, який займається проблемами правильного харчування. Основне завдання дієтолога — підібрати збалансований здоровий раціон для пацієнтів, які страждають від тих чи інших захворювань, в тому числі від ожиріння, виснаження, серцево-судинних або ендокринних патологій і т.д., а також для людей, які не мають проблем зі здоров'ям.

Адже грамотно організований раціон сприяє одужанню, є відмінною профілактикою багатьох захворювань. Здорове харчування позитивно впливає на стан кісткової, м'язової, хрящової тканини, на роботу серцевого м'яза, нервових клітин, на стан судин і роботу внутрішніх органів.

Правильне харчування підбирається фахівцем на підставі індивідуальних особливостей, анамнезу, особистих смакових переваг, віку, статі, району проживання пацієнта. Крім продуктів, фахівець за необхідності призначає медичні препарати, які сприяють відновленню відсутніх речовин в організмі. Лікувальна дієта допомагає нормалізувати обмінні процеси, прискорити одужання. Деякі продукти можуть бути протипоказані, вони повністю повинні бути виключені з раціону хворого.

Захворювання, безпосередньо пов'язані з харчуванням, коли необхідна консультація лікаря-дієтолога:

  • хвороби шлунково-кишкового тракту;
  • серцево-судинні хвороби;
  • ожиріння;
  • цукровий діабет;
  • гормональні порушення;
  • анорексія;
  • онкологія;
  • вірусні та бактеріальні інфекції.

Лікування цих захворювань необхідне комплексне, з урахуванням дієтичного раціону. Записатися на консультацію до дієтолога необхідно за наявності надлишкової ваги, при недостатньому індексі маси тіла, при проблемах з волоссям, нігтями, при різних висипаннях на шкірі. Часто косметичні проблеми пов'язані з саме з неправильним харчуванням.

Неправильно підібраний раціон, сильне схуднення, надлишкова маса тіла, незасвоюваність того чи іншого мікроелементу можуть призвести до розвитку хронічних захворювань. Виявити проблему, виправити ситуацію допоможе фахівець.

Медичний центр Салютем — один з небагатьох в місті Вінниця, де пацієнтів приймає кваліфікований лікар-дієтолог. Тут не тільки ведуть прийом вузькі фахівці, а й здійснюється лабораторна, ультразвукова, ендоскопічна діагностика. Медичний центр має кілька філій, оснащений сучасним обладнанням. Для запису на прийом необхідно зв'язатися з співробітниками по телефону або через сайт клініки.


Записатись до лікаря Задати питання
Низкошапка Оксана Павловна

Низкошапка Оксана Павловна

Лікар дієтолог,

1 кваліфікаційна категорія,

загальний стаж роботи

11 років

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript