Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Андролог

Андролог – спеціаліст, в компетенцію якого входить діагностика, профілактика та лікування хвороб урогенітального тракту у чоловіків. Він консультує пацієнтів із захворюваннями як первинного походження, так і вторинного, коли патологія є наслідком прогресування супутніх хвороб. Лікар вирішує чоловічі проблеми, поява яких обумовлена ​​віковими змінами в організмі, інфекційними збудниками або гормональним збоєм.

В обов'язки спеціаліста входить надання інформації пацієнтам про методи контрацепції, профілактики розвитку захворювань сечостатевої системи.

Консультація андролога необхідна при появі наступних клінічних ознак:

  • передчасна еякуляція;
  • хворобливі відчуття, печіння, свербіж в паховій області;
  • зниження лібідо;
  • хвороблива ерекція;
  • безпліддя;
  • смердючі виділення з уретри слизового/гнійного характеру.

Андролог-уролог надає допомогу пацієнтам з дизуричними розладами (почуттям неповного випорожнення сечового міхура після відвідування туалету, зменшенням разової порції сечі, ускладненим сечовипусканням), больовими відчуттями, різями під час відходження сечі.

На прийомі лікар насамперед питає, на що скаржиться хворий, після чого аналізує анамнез життя (професію, спосіб життя, згубні звички, перенесені хронічні, інфекційні хвороби, травми, операції). Для уточнення природи походження захворювання береться мазок з уретрального каналу (для визначення флори, виявлення інфекційних агентів).

Також проводиться ультразвукове дослідження, пальпація передміхурової залози ректальним шляхом (з метою визначення щільності, розміру простати). При необхідності виконується спермограма, аналіз на гормони. Отримати консультацію андролога можна в медичному центрі Салютем, розташованому в Вінниці. Штат співробітників представлений кваліфікованими спеціалістами різних напрямків, таких як кардіологія, педіатрія, алергологія, гастроентерологія, гінекологія, неврологія, офтальмологія та інші.

Завдяки багаторічному стажу роботи лікарів, а також сучасному діагностичному обладнанню вдається швидко поставити діагноз та почати лікування хвороб, не допустивши розвиток ускладнень.

При необхідності пацієнт може скористатися послугами маніпуляційного кабінету, пройти вакцинацію або курс масажу.

У клініці проводиться обстеження хворих за допомогою ультразвукових, ендоскопічних та лабораторних методів з широким спектром аналізів.

Записатися на прийом можна на офіційному сайті центру, зателефонувавши по телефону, або заповнивши заявку, де потрібно вказати дату, час візиту. На сайті вказані послуги, що надаються клінікою, їх ціна, адреса та режим роботи лікувального закладу, а також є можливість в онлайн режимі подивитися результати аналізів за спеціальним кодом.


Код Найменування Ціна
11. Лікар-андролог
21101 Первинна консультація 500
21102 Повторна консультація 400
Записатись до лікаря Задати питання
Гонець Владислав Вячеславович

Гонець Владислав Вячеславович

Лікар андролог,

загальний стаж роботи 4 роки

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript