Результаты анализов онлайн по коду Вашего заказа

Запись к врачу в удобное для Вас время

Расположение и контактная информация наших Филиалов

Перевірте свій рівень цукру

Згідно зі статистичними даними, цукровий діабет є однією з провідних причин появи зорової дисфункції у людей, розладів коронарного, церебрального кровотоку, ампутації нижніх кінцівок, а також розвитку ниркової недостатності, гнійних ускладнень в післяопераційному періоді.

Поширеність захворювання неухильно зростає, в тому числі збільшується летальність від ускладнень хвороби. Найчастіше людина звертається за медичною допомогою при вираженому погіршенні загального стану, не звертаючи уваги на перші ознаки діабету.

Для своєчасної діагностики захворювання досить провести аналіз крові для оцінки рівня глюкози. Визначення даного показника є частиною біохімічного дослідження.

Підвищення рівня цукру може бути виявлено випадково, наприклад, в ході підготовки перед хірургічним втручанням або при проведенні лабораторної діагностики з приводу іншого захворювання. Вперше розвиток діабету може запідозрити терапевт або сімейний лікар, оцінюючи результати аналізів пацієнта.

У медичному центрі Салютем, розташованому в Вінниці, є можливість пройти діагностику цукрового діабету, в яку входить не тільки визначення глюкози в крові, а й інших показників, що вказують на розвиток патології. Крім того, в клініці працюють досвідчені фахівці, в тому числі ендокринологи, які займаються лікуванням діабету, дають рекомендації щодо попередження прогресування хвороби, розвитку ускладнень.

Для оцінки рівня цукру в крові в медицині використовуються такі поняття.

  • Гіперглікемія (вище 5,5 ммоль / л) — підвищення рівня глюкози в крові, що в нормі може спостерігатися при сильному стресі, важкому фізичному навантаженні, емоційному сплеску. У таких випадках цукор через деякий час повертається в норму. Стійка гіперглікемія спостерігається при цукровому діабеті, іноді при захворюваннях гіпоталамуса. Коливання рівня глюкози також можуть бути присутніми при хворобах печінки, підшлункової залози.
  • Гіпоглікемія (нижче 3,3 ммоль / л) — зниження вмісту глюкози в крові, відзначається при виробленні інсуліну в організмі у великій кількості. Також гіпоглікемія реєструється у пацієнтів, які погано харчуються і мають великий дефіцит ваги.

Щоб отримати достовірні результати аналізу крові, необхідно дотримуватися рекомендацій:

  • перед здачею крові слід відмовитися від прийому їжі протягом 8-12 годин;
  • напередодні забороняється алкоголь;
  • за 2 дні до проведення лабораторної діагностики необхідно контролювати фізичне навантаження, не зловживати солодощами, скасувати прийом гормональних препаратів (за погодженням з лікарем).

Дослідження може проводитися як в умовах лабораторії, так і вдома. Для швидкого визначення глікемії широко використовуються глюкометри. Людині досить проколоти палець, отримати краплю крові і нанести її на тест-смужку, прикріплену до приладу. Після цього на екрані з'явиться значення рівня глюкози в крові. При цукровому діабеті глюкометр допомагає хворому швидко дізнатися вміст цукру в крові, що дає можливість попередити розвиток гіпо- або гіперглікемії.

Важливо пам'ятати, що захворювання на ранній стадії можна контролювати без медикаментів —- досить змінити режим харчування і скоригувати спосіб життя. У всьому цьому можуть допомогти лікарські рекомендації і регулярні профілактичні дослідження.

Ваш запрос отправлен. Администратор медицинского центра перезвонит Вам для уточнения деталей. Спасибо

Записаться к врачу

Ваш запрос отправлен. Администратор медицинского центра перезвонит Вам для уточнения деталей. Спасибо

Записаться на диагностику

Спасибо за Ваш вопрос. Мы отправим ответ, подготовленный ответственным врачом, на указанный Вами email

Задать вопрос

Получить результаты

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript