Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Акція! Перевірте рівень холестерину та цукру в крові всього за 1 грн. з 16.01.15 по 31.01.15

Шановні клієнти клініки Салютем,

У період з 16.01.2015 по 31.01.2015 ми пропонуємо Вам перевірити рівень холестерину і цукру в крові всього за 1 грн. (стандартна вартість кожного з даних аналізів становить 25 грн.)*.

Дуже важливо контролювати рівень холестерину і цукру в крові, оскільки перманентний надлишок цих елементів може викликати серйозні серцево-судинні (атеросклероз) та ендокринні захворювання (цукровий діабет).

Близько 80% холестерину виробляється печінкою і 20% надходить у вигляді продуктів, які ми споживаємо. Холестерин дуже важливий для відновлення клітин організму і вироблення статевих гормонів (таких як тестостерон, естроген, кортизол). Однак надмірний вміст холестерину в організмі може призводити до затвердіння артерій і як наслідок викликати інфаркт та інсульт.

Рівень цукру в крові регулюється інсуліном (гормоном, що виробляється підшлунковою залозою). Якщо даного гормону недостатньо, то після споживання продуктів, що містять цукор, рівень цукру в крові не зменшується, що може призводити до цукрового діабету. При цьому, слід враховувати, що сам по собі підвищений рівень цукру в крові ще не свідчить про захворювання. Для підтвердження використовуються додаткові тести, зокрема тест на толерантність до глюкози і глікозильований гемоглобін.

Приділяйте час свому здоров'ю - стежте за вмістом холестерину і цукру в крові. Своєчасна діагностика і дієта допоможуть Вам уникнути серйозних захворювань і, в кінцевому підсумку, заощадять кошти. Якщо показники перевищують норму слід звернутися до ендокринолога.

Бережіть здоров'я!

 

* Послуга забору крові не входить в акційну вартість та оплачується окремо (15 грн.). Здаючи інші аналізи та сплативши послугу забору крові, Ви можете замовити послуги аналізу крові на холестерин та цукор за акційною ціною (1 грн.), не сплачуючи повторно послугу забору крові (при умові, що всі послуги проводяться одним чеком).

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript