Результати аналізів онлайн за кодом Вашого замовлення

Запис до лікаря у зручний для Вас час

Розташування та контактна інформація наших Філій

Акція! Комплексна діагностика печінки всього за 179 грн. з 16.02.15 по 28.02.15

Шановні клієнти медичного центру Салютем,

У період з 16.02.2015 по 28.02.2015 пройдіть комплексне обстеження печінки за акційною ціною - 179 грн. До обстеження входять:

  • УЗД органів черевної порожнини на обладнанні експертного класу;
  • Аналізи крові «Пакет «Печінкові проби» (АЛТ, АСТ, ГГТ, ЛФ, білок загальний, білірубін фракційно) у власній лабораторії Європейського рівня;
  • Консультація лікаря гастроентеролога вищої категорії.

Печінка – один з найважливіших органів людського організму.

Більша її частина розташована в області правого підребір'я. Вона прикрита ребрами і в нормі не виступає за їх межі. Ліва частка набагато менша і розташована в лівому підребір'ї, тісно примикаючи до підшлункової залози. Розміри печінки у дорослої людини служать однією з ознак її  захворювання. У нормі вони не змінюються, але якщо є порушення, то орган може збільшуватись.

Печінка бере участь в усіх обмінних процесах  нашого організму. Беручи участь у білковому обміні, печінка розщеплює і перебудовує білки крові, за допомогою ферментів перетворює амінокислоти в резервне джерело енергії та матеріал для синтезу власних білків (альбуміни, глобуліни, фібриноген). Печінка приймає участь у вуглеводному обміні, жировому обміні, регулюванні балансу білків, вуглеводів і жирів, а також у процесі травлення. Крім того, печінка є накопичувальним органом для вітамінів А, Д, Е, В12, заліза і фолієвої кислоти.

З навколишнього середовища в організм людини постійно потрапляють  штучно створені сполуки (продукти промисловості, сільського господарства, транспорту, миючі засоби, парфумерія, більшість лікарських препаратів), які мають токсичний вплив на організм людини і можуть викликати різні захворювання. Тому, однією з найважливіших функцій печінки є детоксикація шляхом  біологічного перетворення токсичних сполук та виведення їх з організму.

При порушенні роботи печінки виникають такі симптоми, як важкість і болі в правому підребір’ї, зниження апетиту, диспепсія (запори або проноси), гіркота у роті, загальна слабкість, втомлюваність, дратівливість, можуть виникати алергічні реакції.

Щоб оцінити стан і функціонування печінки використовуються лабораторні та функціональні методи діагностики, які взаємодоповнюють один одного.

Печінкові проби – це комплекс біохімічних аналізів, які дозволяють виявити захворювання печінки і жовчновивідних шляхів по концентрації окремих речовин, що містяться у крові.

УЗД печінки – це  інформативний, абсолютно безболісний і безпечний для пацієнтів метод діагностики. За допомогою ультразвукового дослідження можна достовірно оцінити розміри печінки, її структуру, стан судин. УЗД проводиться у профілактичних цілях, при диспансерному спостереженні для контролю динаміки наявних порушень.

 Бережіть здоров’я!

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатись до лікаря

Ваш запит відправлено. Адміністратор медичного центру зателефонує Вам для узгодження деталей. Дякуємо

Записатися на діагностику

Ми вдячні Вам за питання. Ми відправимо відповідь, підготовлену відповідальним лікарем, на вказаний Вами email

Задати питання

Отримати результати

Ваш браузер устарел. Для корректного отображения обновите его или установите другой.

Для работы сайта должен быть включен JavaScript